+90 531 664 58 68
Kozmik Enerji Grup Terapisi

      Uygulamakta olduğum Kozmik Enerji Grup Terapisi'nde en fazla altı kişi bir araya gelir ve bir çember oluşur. Bu çember, kendinizi güvende hissedeceğiniz, rahat, şefkatli ve yargısız bir alandır. Çember, paylaşım ve niyetler eşliğinde açılır. Ardından, kozmik enerji frekansları kişilerin üzerine aktive edilir, çakralar dengelenir ve tek tek organlara çalışılır. Aura alanı genişletilerek kozmik enerji terapisi uygulanmış olur. Sonrasında ise o güne ve alana özgü akışta (dans, sanat çalışmaları, nefes çalışması, kahkaha terapisi, beden sağaltımı vs.) gibi çalışmalarla alan desteklenir. Birliğin gücü, paylaşım alanında kalbimize akanlarla güçlü bir enerji açığa çıkar.


   Belli aralıklarla düzenli olarak Kozmik Enerji Grup Terapisine katılım sağlandığında;

  Kozmik Enerji Grup Terapisi, en fazla altı kişiyle bir araya gelerek kozmik enerji seansının uygulanması anlamına gelir. Bireysel olarak yapılan kozmik enerji terapisinden tek farkı, grup halinde gerçekleştirilmesidir. Zaman içerisindeki deneyimlerim ve kozmik kanallardan gelen bilgilerle kozmik enerji grup terapisi seanslarımı daha özgün ve farklı hale getirerek uygulamaya başladım.

   

  • Çakralar daha dengeli hale gelir ve aura alanı güçlenebilir
  • Daha sağlıklı, dengeli ve huzurlu olabiliriz
  • Duygusal blokajları çözerek içsel dengeyi geri kazanmanıza yardımcı olabilir
  • Bedeninizde ağrı, hastalık veya gelişiminizi olumsuz etkileyen bir rahatsızlığınız varsa iyileşebilir
  • Zihinsel netliği arttırabilir ve zihninizin sakinleşmesine yardımcı olabilir
  • Kendinizi daha derin bir seviyede keşfetmenize ve spiritüel bağlantınızı güçlendirmenize yardımcı olabilir
  • Birliğin gücü ile kalpten bir paylaşım alanı açılır ve bu alanda paylaşılanlarla yalnız olmadığınızı hissederek birliğin gücünden ilham alabiliriz.